12 серпня 2022 р

Хвороба Лайма

Фонд виплатив вже 311 мільйонів гривень щомісячних страхових виплат у серпні

Внаслідок бойових дій постраждали 515 працівників, 152 з них загинули

Який розмір декретної допомоги ФССУ фінансує для жінок, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи?

29 липня 2022 р

Чи обов'язково звільняти працівника, який отримав статус біженця в іншій країні?

Чи може ВПО працевлаштуватися за сумісництвом, якщо за основним місцем роботи оформлено простій?

За час війни допомоги від ФССУ отримав 1 мільйон українців

Фонд виплатив 963,5 мільйона гривень щомісячних страхових виплат у липні

29 липня 2022 р

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення регуляторного акту

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчий комітет Михайлівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проєкту рішення :

«Про затвердження порядку та умов організації і проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування на території Михайлівської територіальної громади»

Зазначений проєкт рішення з аналізом регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Михайлівської сільської ради з 08 лютого 2022 року в розділі «Регуляторна діяльність», рубриці «Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

- поштою за адресою: вул. Героїв Майдану,27, село Михайлівка, Черкаського району, Черкаської області, поштовий індекс 20825; - електронною поштою: mih_silrada@ukr.net

Зі змістом проєкту можна ознайомитися у юридичному відділі виконавчого комітету Михайлівської сільської ради за адресою: 20825, Черкаська обл., Черкаський район, с.Михайлівка, вул.Героїв Майдану,27, тел.98-4-02, е-mail: mih_silrada@ukr.net

27 липня 2022 р

Призупинення дії трудового договору, припинення роботодавцем забезпечення працівника роботою і тимчасове припинення працівником виконання робіт за укладеним трудовим договором – це тимчасове!!. Отже, призупинення не є звільненням.

Як правильно підготуватись до співбесіди?

Внаслідок бойових дій постраждав 481 працівник, 143 з них загинули

Фонд нарахував 14,6 млн гривень допомог напряму евакуйованим працівникам

14 липня 2022 р

Внаслідок бойових дій постраждали 422 працівники, 130 з них загинули

Допомоги від Фонду за лікарняними склали 4,6 тис. грн на особу за підсумками півріччя

Позначка зв’язку хвороби або травми із виробництвом в е-лікарняному встановлюється лікарями Фонду

Оновлено форму звітності

Фонд виплатив 975 мільйонів гривень щомісячних страхових виплат у червні

4 липня 2022 р

Пенсіонери зобов’язані повідомляти органи Пенсійного фонду про:

У 2022 році вийти на пенсіонери за віком можуть особи, яким виповнилось 60 років за наявності страхового стажу не менше 29 років.

Як отримати допомогу на поховання?

Залізничники можуть вийти на пенсію у 55 років

Пенсіонери за кордоном можуть відкрити картку для виплат дистанційно

Пенсійний фонд інформує про сервіс «Електронна трудова книжка»

Подати заяву на недоотриману пенсію померлого пенсіонера можна офлайн та онлайн

13 червня 2022 р

Водно - нітратна метгемоглобінемія!

Про що слід пам'ятати, якщо ви зіткнулися із гендерно зумовленим / сексуальним / домашнім насильством в умовах війни?

Чи можуть пенсіонери зареєструватись у центрі зайнятості?

Чи може зареєстрований безробітний отримувати послуги в іншому центрі зайнятості?

Як отримати допомогу за лікарняним, якщо ви за кордоном?

786,5 тисячі українців отримали допомоги від Фонду за час війни

Внаслідок бойових дій постраждали 325 працівників, 110 з них загинули

Лікарняні і страхові виплати продовжують фінансуватися на Херсонщині попри окупацію

Розмір допомоги за один день лікарняного зріс на 15,8%

Допомогу за е-лікарняним тепер можна отримати на підставі витягу

Фонд виплатив майже 1 мільярд гривень щомісячних страхових виплат у травні

Внаслідок бойових дій постраждали 296 працівників, 99 з них загинули

Фонд перерахував 11,7 млн гривень допомог для працівників Маріуполя, зокрема Азовсталі

23 травня 2022 р

Провідні сайти з пошуку роботи України відтепер працюють разом із Міністерством економіки України та Державною службою зайнятості. Забезпечити роботою українців в умовах війни можливо, лише працюючи злагоджено, об’єднавши зусилля всіх зацікавлених сторін - бізнесу, держави та шукачів роботи.

23 травня, підприємства - власники сайтів Work.ua , robota.ua , grc.ua - сайт з пошуку роботи , novarobota.ua , pidbir.com та Державна служба зайнятості за участі Міністерство економіки України як організатора підписали договір про співпрацю та інформаційну взаємодію.

Мета - створення на ресурсах Державної служби зайнятості національного інформаційного порталу з єдиною базою вакансій, що будуть оновлюватися в режимі реального часу. Робота є. Знайдемо роботу разом!

23 травня 2022 р

Міністерство соціальної політики інформує, що Українська компанія ГОВ „Економіка довіри’' від імені світових небайдужих об’єднань та громадян з усього світу організувала та запускає програму щодо надання прямої допомоги жителям України шляхом фінансування українських товаровиробників на місцях.

Компанія, підприємство чи ФОП, які працюють на території України та на сьогодні хочуть і мають можливість допомогти українцям і надати матеріальну допомогу безкоштовно та без цілі на прибуток, можуть долучитися до проекту шляхом:

 • 1. заповнення анкети-заяви на отримання допомоги.
 • 2. заключення договору;
 • 3. отримання коштів;
 • 4. надання безкоштовної допомоги громадянам та / чи волонтерським організаціям;
 • 5. звітування (фото, відео, за можливості документи на списання).
 • При заповненні заяви компанія вказує суму та період фінансування, наприклад: випічка хліба - 1000 буханок на добу, собівартість хлібини 25 гривень, ціна добового виробництва - 25 000 гривень. Після отримання коштів компанія-отримувач зобов’язується за добу здійснити випічку 1 000 буханок хлібин та роздати людям чи волонтерам. Після оформлення звіту в якості відео та фото, отримання фінансування продовжиться і надалі.

  Слід зазначити, що дана допомога буде надаватися тим підприємствам, які готові гарантувати, що на отримані кошти підприємство працюватиме без цілі на прибуток, усі вироблені вироби будуть відвантажуватися безкоштовно, як благодійна підтримка громадянам та волонтерським організаціям.

  17 травня 2022 р

  Для підтримки внутрішньо переміщених осіб на території України запроваджено програму компенсації роботодавцям витрат на зарплату працевлаштованих ВПО у розмірі 6 500 грн за кожного такого працівника. впродовж перших двох місяців з початку працевлаштування.

  Роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб, можуть безпосередньо звернутися до підрозділу служби зайнятості, розташованого за їх місцезнаходженням, або подати відповідну заяву через «Портал Дія».

  Загальна тривалість надання такої компенсації - два місяці з дня працевлаштування. Програма діє на період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення.

  Компенсація витрат надається роботодавцю, крім роботодавців, які є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування, за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом.

  Більш детальну інформацію можна отримати в центрі зайнятості.

  28 березня 2022 р

  Оголошення від центру зайнятості

  Оголошення.pdf

  Увага! Інформація щодо роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області

  Оплата комунальних послуг під час воєнного стану в Україні.

  Cпільно з обласною службою зайнятості у Черкаській області створили телеграм-канал, який допомагатиме знайти роботу.

  2 березня 2022 р

  Шановні страхувальники, застраховані особи та потерпілі на виробництві! Дію Смілянського відділення продовжено до 01.04.2022 року. Всі заяви-розрахунки, повідомлення про виплати направляйте на адреси, що діяли до 01.03.2022. Сьогодні будуть профінансовані заяви- розрахунки, які подані до 14.02.2022 включно. Бухгалтера – забезпечте виплати застрахованим особам та не забудьте подати повідомлення про виплати. Всім миру ! Ми разом, ми переможемо.

  11 лютого 2022 р

  До відома жителів громади!

  Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» від 02.03.2016 № 207 передбачено, що з 1 квітня 2021 року передача інформації про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб від виконавчого органу сільської ради до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України здійснюється виключно в електронній формі.

  Актуалізація даних – це необхідність внесення актуальної інформації/змін до інформації про особу в Реєстр територіальної громади (у разі зміни прізвища та інших персональних даних про особу, внесення дати реєстрації місця проживання).

  Для уникнення незручностей громадянам при оформленні соціальних допомог, отримання електронних публічних послуг просимо всіх жителів громади невідкладно актуалізувати свої дані у Реєстрі територіальної громади шляхом звернення до старостатів за місцем проживання.

  При собі мати:

  паспорт громадянина України (зразка 1994 року) та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера (РНОКПП); паспорт громадянина України у формі ID-картки та довідку про реєстрацію місця проживання (паперовий додаток до ID-картки).

  У разі актуалізації малолітньої дитини, необхідні свідоцтво про народження дитини, а також документи, що підтверджують особу законного представника.

  У зв’язку з вищевикладеним, просимо громадян відповідально поставитись до цього питання та невідкладно актуалізувати власні дані в Реєстрі територіальної громади до 1 квітня 2022 року.

  11 лютого 2022 р

  До уваги жителів громади!

  В приміщенні Центру надання адміністративних послуг Михайлівської сільської ради кожен третій вівторок місяця з 9.00 до 11.00 здійснюється прийом громадян працівниками відділу обслуговування громадян № 11 (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

  Якщо у вас виникли питання з пенсійного забезпечення, запрошуємо у визначений час звернутись на прийом до фахівців управління.

  10 лютого 2022 р

  Щороку українці майже пів мільйона днів проводять на оплачуваній ФССУ самоізоляції від COVID-19

  Оперативна інформація щодо кількості нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у період з 29 січня по 04 лютого 2022 року

  У 2021 році Фонд виплатив 10,8 млрд грн страхових виплат потерпілим на виробництві та їх родинам

  Українці хворіли на 5 млн днів довше у 2021 році

  7 лютого 2022 р
  23 грудня 2021 р

  Середній розмір лікарняних і декретних зріс на 11,4% та 18,5% відповідно за підсумками 11 місяців

  Е-лікарняні з незначними помилками в ПІБ приймаються Фондом до оплати

  Е-лікарняні сумісників з’являться в кабінетах роботодавців: особливості оформлення заяви-розрахунку

  Уряд виділив Фонду 1,75 млрд грн фінансової допомоги з держбюджету

  13 грудня 2021 р

  Українці провели на лікарняних на 22,7% більше днів за підсумками 11 місяців

  Ситуація на ринку праці Кам’янщини

  Лікарняні по непрацездатності внаслідок алкогольного сп’яніння не оплачуються

  Потреба у видатках на лікарняні і страхові виплати перевищила надходження на 2,7 млрд грн у листопаді

  8 грудня 2021 р
  16 листопада 2021 р

  На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг.