Порядок денний двадцятої сесії сільської ради об`єднаної територіальної громади сьомого скликання 27 червня 2019 року


 1. Про результати виконання бюджету об`єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року.
  Додаток
 2. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік.
 3. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік.
 4. Про встановлення ставок на єдиний податок, транспортний податок, збір за місця для паркування транспортних засобів, туристичний збір  на 2020 рік.
 5. Про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Михайлівської сільської ради на 2020 рік.
 6. Про затвердження Переліку проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об`єднаних територіальних громад у 2019 році в Михайлівській об’єднаній територіальній громаді.
 7. Про хід виконання Програми організації та фінансування громадських робіт у 2018 році.
 8. Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Михайлівської сільської ради VIІ скликання перед виборцями.
 9. Про надання матеріальної допомоги жителям Михайлівської об`єднаної територіальної громади.
 10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Джулай В.А.
 11. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з послідуючою передачею у приватну власність гр. Цариковському Г.І., гр. Конарєвій Т.Д.
 12. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.05.2019 № 19 - 17/VІІ «Про затвердження переліку земельних ділянок для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах – аукціонах)».
 13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Задніпрянець І.А.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки гр. Глигало А.І.
 15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сандовенко І.С.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Міліціяну В.П.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Бурбелюк Л.П.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр. Котляру О.С.
 19. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки для риборозведення площею 7,5990 га кадастровий номер 7121885600:01:001:0243, яка розташована на адміністративній території Михайлівської сільської ради в межах населеного пункту с. Ребедайлівка.
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства гр. Діброві С.А. та Бичку М.О.
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га для будівницта і облуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Чекалю Д.В.
 22. Про лист Кам`янської райдержадміністрації від 10.06.2019 №146/01-28 щодо можливості надання соціального житла за адресою: м. Кам`янка, вул. Я. Мудрого, 1а/27 у користування Яременко Любові Іванівні, жительці  м. Кам`янка.
 23. Про план роботи Михайлівської сільської ради об`єднаної територіальної громади на ІІІ квартал 2019 року.
 24. Різне.