Офіційний сайт Михайлівської сільської ради ОТГ Кам`янського району Черкаської області

Привітання голови Михайлівської ОТГ з Новим роком


Шановні жителі Михайлівської громади !

Сердечно вітаю Вас зі світлими і радісними святами – з Новим роком та Різдвом Христовим!
Відходить у минуле ще один рік нашої історії – неоднозначний та складний. Цей період був сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат.
Та попри всі труднощі ми змогли гідно прожити цей складний час. Щодня долали сумніви і негаразди, здобували свої маленькі перемоги. Минулий рік збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього.
У переддень Нового року хочу побажати всім миру, злагоди та віри, віри в себе, у людей, в процвітання нашого краю, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Адже тільки разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.
Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь нашої територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще


З повагою

Сільський голова

В. Максименко

Привітання з Новим роком 2019 та Різдвом українською мовою у віршах

Враховуючи погодження комісії при Мінрегіоні від 11.12.2018 №01/01-24/8132/01/01-24 на 15 сесії Михайлівської сільської ради 22.12.2018 року було затвержено зміни до Переліку проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об`єднаних територіальних громад у 2018 році в Михайлівській об’єднаній територіальній громаді на загальну суму 1553,9 тис.грн

Перелік проектів, зі змінами, що можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об`єднаних територіальних громад у 2018 році в Михайлівській об’єднаній територіальній громаді

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації розпочинае конкурсний вiдбiр проектних пропозицій вiд громадських органiзацiй, iнiцiативних груп та благодiйних фондiв для включения їх до календарного плану управлiння на 2019 рiк та подальшої фiнансової пiдтримки протягом року.

Щодо конкурсу проектних пропозицій

Додаток

КНИГА УСПІХІВ -це поквартальна збірка коротких історій про те, як децентралізація впливає на життя громад.

Успіхи громад, висвітлені у книзі, стали результатом реформ з децентралізації повноважень та фінансів, об’єднання територіальних громад та ілюструють механізми ефективного використання місцевих бюджетів і залучення ресурсів для розвитку інфраструктури


Шановні колеги, депутати Михайлівської об`єднаної територіальної громади,члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування, який щорічно відзначається в Україні 7 грудня.
Переконаний, що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, адже це – найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.
Нам з вами необхідно щодня приймати виважені рішення та робити відповідальні кроки, від яких залежить благополуччя та життєдіяльність нашої громади і Ваша активна громадська позиція, компетентність, відповідальність є гідним внеском у її розбудову.
Поступово ми робимо впевнені кроки, долаючи труднощі, набуваємо цінного досвіду та вирішуємо питання повсякденного життя жителів нашої громади, намагаємося його покращити і урізноманітнити.
Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, міцного здоров’я, родинного затишку, достатку, благополуччя та невичерпної енергії, щоб плоди нашої роботи були рясними, а результати - очевидними. Нехай ваші руки ніколи не опускаються, творячи добрі справи, а серце завжди підказує те, чого від усіх нас по життю вимагає совість.

З повагою

Сільський голова

В. МаксименкоШановні чоловіки !

У День Збройних Сил України від усієї душі бажаємо Вам міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов'язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у Ваших надійних, сильних руках.
Ми вдячні всім, хто захищав нашу рідну землю від ворожих військ, хто ставав на захист Вітчизни за першим її покликом! Ми пам'ятаємо про те, що це саме Ви свого часу подарували нам мирне майбутнє і усвідомлюємо, що тепер наше завдання - забезпечити Вам гідне сьогодення. Нехай Ваша сила та мужність завжди грунтуються на любові і підтримці рідних і близьких людей, а вдома Вас завжди чекає затишок і мир.
Низький Вам уклін, і велика подяка!


Кабінетом Міністрів України затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці. Розпорядженням 649-р від 05 вересня 2018р. передбачається проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Пропонуємо матеріали Управління Держпраці у Черкаській області щодо легалізації праці про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та заходи, що вживаються з метою реалізації вказаного розпорядження.

Повідомити про незадекларовану працю можна онлайн та анонімно

Заходи з детінізації зайнятості та доходів населення

Офіційне працевлаштування – запорука соціальної підтримки громадян!

До уваги роботодавців! Про посвідчення інспекторів праці

Держпраці Соціальний ролик 26 сек

Відповідно до статті 10 Закону України ”Про службу в органах місцевого самоврядування” Михайлівська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – спеціаліста І категорії відділу містобудування, архітектури, комунальної власності, земельних відносин та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Михайлівської сільської ради.


Загальні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

 • повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,
 • без вимог до стажу роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років,
 • досконале володіння державною мовою,
 • вільне володіння комп’ютерною технікою.

 • Термін подачі документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Михайлівської сільської ради такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 • копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
 • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)
 • Вітання голови Михайлівської ОТГ з Днем працівників сільського господарства


  Сердечно вітаю із професійним святом усіх працівників сільського господарства!

  Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба. Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу! Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної наснаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України!

  З повагою

  Сільський голова

  В. Максименко

  Результат конкурсу

  Переможцем конкурсу на посаду керівника (директора) комунального закладу загальної середньої освіти Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області за результатами конкурсу обрано Корсун Наталію Василівну.

  Відбувся конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

  09 листопада 2018 року о 10.00 за адресою: с. Михайлівка, вул. Героїв Майдану, 27 у кабінеті голови сільської ради відбувся конкурс на посаду директора Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області.